Menu
Your Cart

Kişisel Bilgilerin Toplanması Korunması ve Kullanılması

Kişisel Bilgilerin Toplanması Korunması ve Kullanılması

American Time, web sitesini ziyaret amaçlı kullanan kullanıcılardan herhangi bir kişisel bilgi talep etmemektedir. Online olarak satın alma işlemi yapan kişilerden Ad, Soyad, Adres, Cep Telefonu, E-Posta adresi ve TC kimlik numarası istenmektedir. American Time, online olarak yapılan canlı yabancı dil derslerinde, öğrencilerden kamera ve mikrofon izni istenmektedir. Verilecek olan bu izinler ile kullanıcı cihazlarından herhangi bir veri elde edilmemekte olup, yalnızca ders esnasında kullanılacaktır.

Kullanıcılara, satın aldıkları kurslar için fatura kesileceğinden vereceği kişisel bilgilerin doğruluğunu belirlemek için kendilerinden TC Kimlik Numarası istenmektedir.

Kullanıcılardan istenen kişisel bilgiler, adli makamlar tarafından istenmediği sürece üçüncü kişilerle hiçbir şekilde paylaşılmaz.

Kullanıcının İngilizce veya diğer yabancı dillerde kurs satın alırken verdiği kredi kartı bilgileri sistemde tutulmaz.

American Time’a mail ile iletilen istek ve sorular sadece bu mail hesaplarında tutulmaktadır.

Sistem Güvenliği

American Time web sitesi üzerinden gerçekleştirilen tüm satın alma işlemleri iyzico firması altyapısı üzerinden yapılmaktadır.

Kullanıcı Bilgilerinin Doğruluğu ve Güncellenmesi

Siteden hizmet alırken verdiğiniz tüm bilgiler doğru olmalıdır. Aksi takdirde satın alma işlemine geçemez satın almayı gerçekleştiremezsiniz. Siteden hizmet alırken girdiğiniz kişisel bilgilerinizde herhangi bir değişiklik olduğunda (adres vb.) bu bilgileri güncellemeyi taahhüt etmiş olursunuz.